BLU şarj derdine çözüm

Yeni Akıllı Telefonla Şarj Problemine Son!

Günümüz teknolojisinin vazgeçilmezi olan akıllı telefonlar her insanın hayatında büyük bir öneme sahip. Yalnız tüm kullanıcıların ortak problemlerinden olan şarj sorununa henüz bir çare bulunamadı. Amerika Birleşik Devletleri tabanlı BLU firması bu problemi hafifletmek için uygun fiyat ve uzun süren pil ömrü ile dikkat çeken yeni akıllı telefonun duyurusunu yaptı. 3000 mAh bataryası ile 72 saat pil ömrü sağlayan BLU Energy JR,  39.99 dolar gibi bir fiyat etiketiyle Amazon‘da satışa sunuldu.

Uygun fiyat avantajı ve uzun kullanım süresiyle BLU Energy JR daha şimdiden birçok kullancının ilgisini çekmeyi başardı. Cihazın bazı temel özelliklerinden bahsedecek olursak; Android 4.4 KitKat işletim sistemi, 1.3 GHz hızında çalışan MediaTek MT6571 işlemci, 256 MB RAM, 512 MB microSD destekli hafıza, 480×800 piksel çözünürlük ve 4 inç büyüklüğünde bir ekran, 3.2 megapiksel ana kamera ve VGA ön kamera, 2G Edge bağlantı seçeneği ve çift SIM kart desteği şeklinde sıralayabiliriz. Cihaz ayrıca şık görüntüsüyle birlikte siyah ve beyaz renk seçeneklerine de sahip.

BLU firmasından en kısa zamanda tüm akıllı telefonların pil ömrünü uzatabilecek farklı çalışmalar yapmasını temenni ediyoruz.

İlginizi çekebilir...