Black Widow

Marvel’dan Black Widow Hakkında Açıklama

Geçtiğimiz günlerde yapılan bir ankete göre Marvel sevenlerinin neredeyse yarısı Scarlett Johansson’u tek başına beyazperde görmek istediğini göstermişti. Scarlett Johansson’un Natasha Romanov’u %48, Vision %15, Falcon %12, Hawkeye %10, War Machine %8, Scarlet Witch %7 oy alıp izleyiciler tarafından filmi en çok istenen Marvel karakteri olmuştu. Tales of Supreme çizgi roman serisinin 12. sayısında karşımıza çıkıp Marvel evrenine dahil olan Black Widow, Kaptan Amerika: İlk Yenilmez Kış Askeri – Kahramanların Savaşı, Demir Adam 2 ve Yenilmezler: Ultron Çağu filmleriyle Scarlett Johansson tarafından canlandırıldı. Son çıkan Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde gösterdiği performansla herkesi birkez daha kendisine hayran bırakan Scarlett Johansson’un canlandırdığı karakter Black Widow, izleyicilere filmden daha fazla ilgi uyandırdığını söylemek doğru olur.

Marvel yönetimden Kevin Feige, Deadline’a verdiği röportajda konu Black Widow’a gelince; “En çok yapmak istediğimiz işin Black Widow’a ayrı bir film çekmek olduğunu söyleyebilirim. Kendisinin harika bir karakter olduğunu düşünüyoruz. Scarlett Johansson kendisini harika bir şekilde canlandırıyor. Çok iyi bir karakter ve bize anlatması gereken harika hikayeler var.” dedi. Hayranlarının beklentilerini boşa çıkarmayacağını belirten Marvel yönetimi bu açıklamadan sonra izleyicilerini şimdiden bir hayli memnun etmiş görünüyor.

Marvel’ın yeni film takviminin 2019’a kadar dolu olduğunu düşünürsek muhtemelen 2020 yılında  filmi vizyonda görebiliriz .

İlginizi çekebilir...