Bugatti Chronos

Bugatti’nin Bu Yıl ki Bombası Chronos

Ünlü tasarımcı Mladen Miliç, lüks spor otomobilleri ile araç dünyasının efsanevi firmalarından birisi olan Bugatti’ye özel Chronos isimli akıllı telefon tasarladı.

Bugatti-Chronos-
Konsept telefonlar üzerinde yaptığı başarılı çalışmalarla tanınan tasarımcı Mladen Miliç, Bugatti’ye yakışır bir tasarım ortaya koymuş. Cihazın temel özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak; Quad HD çözünürlükte 5.5 inç’lik IPS LCD ekran, 4 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı, 4020 mAh kapasiteli güçlü bir batarya, 23 MP ana kamera, 16 MP ön kamera gibi başarılı özelliklerle donatılmış. Arka kameranın hemen altında Bugatti’nin logosu yer alıyor. Aynı zamanda kavisli bir gövdeye sahip olan Chronos‘un Bugatti‘ye yakışır bir telefon olduğunu söyleyebiliriz. Bakalım Bugatti Chronos, otomobil dünyasında olan hızını telefon dünyasında yakalayabilecek mi.

Bugatti firmasının dünyanın en fazla yakıt tüketen araçlarına sahip olduğunu düşünürsek, yeni telefonuyla birlikte tahmin ediyorum ki dünyanın en fazla şarj tüketen telefonu ünvanına da  sahip olacaktır 🙂

İlginizi çekebilir...