Youtube yeni

Youtube Yeni Özelliği Duyurdu

Popüler video platformu YouTube, beğendiğiniz videoları arkadaşlarınıza gönderip mesajlaşabileceğiniz yeni özelliğini duyurdu.

Yeni gelecek güncelleme ile kullanıcılar arasındaki etkileşimi arttıracak olan bu özellik, insanların YT‘da daha fazla zaman geçirmelerini sağlayacak. Daha önce, izlemiş olduğunuz videoları desteklenen uygulamalar ile paylaşmaya izin veren YT, artık mesajlaşma uygulaması ile bu bu durumu çok daha keyifli bir hale getirecek. Henüz faaliyete geçmeyen özellik bazı özel kullanıcılar tarafından test ediliyor. Ve aldığımız bilgilere göre kullanıcılar arası resim ve emoji paylaşımları yapılmasına izin veriliyor.Test aşamasının ne zaman tamamlanacağı bilinmese de, yakın bir zaman da kullanıma açılması bekleniyor. YT‘un bu yeni özelliğinin haberini okuyan kullanıcıların şimdiden bir hayli memnun olduğunu görür gibiyiz.

Aslında bakarsanız Youtube gibi büyük bir firmanın böyle bir özelliği çok daha önceden geliştirmiş olmasını beklerdik, ama Youtube‘un gelişim anlamında dev hamleler yaptığını reddedemeyiz. Yiğidi öldür, hakkını yeme… 🙂

İlginizi çekebilir...