PC

Asus ZenBook 3 Deluxe UX490U İncelemesi

Asus ZenBook 3 Deluxe UX490U İle Teknolojiye Hükmedin

A sus ZenBook 3 Deluxe UX490UA yapacağımız bu incelemede birçok teknik detayları ile birlikte Asus ZenBook 3 Deluxe UX490UA modelinin tasarım özelliklerini inceleyeceğiz. Buna ek olarak artı ve eksileri değerler ile oyun performansını, fiyat ve birçok önemli özelliğini de masaya yatıracağız. Laptop piyasasının en önemli ve değerli markalarından olan Asus ZenBook 3Deluxe UX490UA tüm özellikleri ile bizleri şaşırtmaya devam ediyor.

Asuz ZenBook 3 Deluxe UX490UA Tasarım Özellikleri

Asuz Zenbook 3 Deluxe UX490UA tasarlanan bu modeli ile yıllardır laptop piyasasında ürettiği birbirinden şık ve kaliteli ürünler ile biliniyor. Haklı bir unvana sahip bir konumda olan Asus bu modeli ile tasarım konusundaki tüm beklentileri fazlasıyla karşılamış görünmektedir. Kraliyet mavisi ve gri metalik tonlamaların kullanıldığı ürün önemli bir fark yaratmıştır.

Asus ZenBook 3 Deluxe UX490UA 6600 tl fiyat belirlenen bu model piyasada bulunan emsal modellerle kıyaslandığında, piyasa değerinin az da olsa üzerinde bir ürün. Marka ismi ve kullanılan parçalar söz konusu olduğunda genel tercih sebebi olmaktadır. Mükemmel bir tasarım örneği olan model detaylı olarak incelendiğinde 1.1 kg olan ağırlığı 7.46 mm inceliği ile hem kolay taşınması hem şık görünüşü ile Asus ismine olan güveni boşa çıkarmadığı görülüyor. Ekranın hemen alt kısmında ASUS ZENBOOK amblemi göze hoş gelen bir yapıda tasarlanmış ve dikkat çekici bir görünüme sahip. Klavye tuşlarında, altın rengi harf kullanma seçeneği ise ürüne zarafet ve güzellik katmış.

Asuz ZenBook 3 Deluxe UX490UA modelinin teknik özellikleri

Asus ZenBook 3 Deluxe UX490UA Piyasada var olan tüm bilgisayarlarda olduğu gibi İntel işlemcinin kullanıldığı bir cihaz. Piyasadaki diğer emsal modellerle karşılaştırıldığında piyasa düzeyinde görülmekte iken kendi kulvarında bir hayli yüksek bir düzeyde görülmektedir. Donatım teknolojisi 7.Nesil intel Core İ7 olarak tasarlanan laptop piyasasına adım attığı andan itibaren kendi kulvarındaki tüm rakiplerine ilk günden itibaren üstünlük sağlamıştır.

Asus ZenBook 3 Deluxe UX490UA Tek dezavantajı olarak 7.Nesil İ7 çok yönlü ve kullanışlı olmasına rağmen, son sürüm olması dolayısı ile önceden hesaplanamayacak teknik sıkıntılar oluşturabileceği öngörülmesi ürünün tek dezavantajı olarak görülmektedir. İşletim sisteminde, Asus diğer 2018 modelleri gibi Windows 10 Home Premium kullanmış ve bu sayede daha kolay kullanımı ve garantili olması bakımından iyi bir seçim olduğu görülmüştür.2.7 işlemci hızı ve çift çekirdekli olması sebebi ile keyifli bir kullanım sağlamaktadır.

  • Asus ZenBook 3 Deluxe UX490UA 8 GB Ram kullanılan modelde, Ekran çözünürlüğü 1920 x1080 piksel ve Full HD görüntü kalitesi
  • İntel marka ekran kartı kullanılan model yüksek bir performans sağlamaktadır.
  • Ofis çalışmaları ve internette donanım kaynaklı araştırmalarınız için ideal bir üründür.
  • Dota,Lol gibi online olarak oynanan ve FPS değerinin önemli olduğu tüm oyunlarda, daha kaliteli oyun keyfi yaşayabileceksiniz.

 

  • Diğer tüm laptop çeşitlerinin teknik detay ve donanımları ile ilgili detayları incelemek için sitemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

İlginizi çekebilir...