MOTO XG Playstation 3

Pistlerin Tozunu Attırmak İsteyenler İçin Yenilenen Yüzü İle Moto XGP3

Moto XG P3, Resmi Şampiyonanın video oyunu. Motocross ile adrenalini yaşa. Yeni bir oynanış tarzına sahip olun. Grafikler sayesinde şuana kadarki en kapsamlı oyunu deneyimini yaşayın. Tüm sürücülerle ve motosikletlerle pistte yerinizi alın 10 tane özel 2 zamanlı motorla 18 farklı piste yarışma deneyimi yaşayın. Yeni özellikler ile 300’den fazla parçaları dene ve eksiksiz bir kişileştirme yap. Bunun sürücünü ve motosikletini istediğini gibi tarzına göre şekillendir. Tamamen güncellenen ve yeni aksesuarların eklenmesiyle harika bir sürüş deneyimi yaşa ve yarışma deneyimini yaşayan arasında ilk sırada yerini al.

Moto XG P3, en geniş oyun deneyimini yaşamak için daha ne bekliyorsun? Gerçek zamanlı motor yarışı yap. Birden fazla motosiklet arasından istediğini seç, tarzına göre motosikletini şekillendir ve yarışmaya başla. Galibiyet elde etmek için istediğin pistten birinde ekstra sürüş deneyimi yaşa. Aksesuar parçaları arasında istediğini seç ve motorunu daha güçlü hale getirerek ön sıralarda yerini al. Böylece adrenalini yeni bir oynanış tarzı sayesine sonsuza kadar yaşa. Yenilenen grafikler sayesinde en kapsamlı oyun deneyimini doyasıya yaşa ve dünya şampiyonluğu için kıyasıya yarı.

Moto XG P3, video oyunu ile şampiyonluğu elde etmeye çalış. Bunun için onlarca motor ve aksesuar çeşitleri arasında tarzına uygun olanı seçerek motorunu yeniden yarat. Rakibine karşı amansız bir yarış yap. Kendine ait yeni taktikler dene ve taktiklerini profesyonel bir şekilde yarışta uygula. Ekstra pistlerden birine katılarak şampiyonluk için hazırlı yapan ve hazır olduğunda oyunu başla. Adrenalini hisset ve gerçek zamanlı motor yarışı yap. Rakiplerini geç, oyunu en önde bitir ve adını şampiyonluk yolunda duyur.

Moto XG P3 Oyun Özellikleri

  • PS4 MXGP3, PS3 formatına, 13 yaş ve üzeri herkes için uygun olan bir oyun türü

  • PS4 MXGP3, NAMCO BANDAI markası altında oynan bir oyun

  • PS4 MXGP3, tekli oyuncu sayınsa sahip bir oyun

  • PS4 MXGP3, yarış oyunları kategorisi için uygun bir oyun

  • PS4 MXGP3, İngilizce dil desteğine sahip ve BLU-RAY medya türüne sahip olan bir oyun

İlginizi çekebilir...