VEGAS GANGSTERİ – MAFİA GAME

   Vegas Gangstar İle Sokaklar Karışacak

Vegas Gangstar oyunlarına göre boyutu 9 kat daha fazla artan büyük bir şehirde yeni hedeflerin ile yapılacak hırsızlıklar bulabileceğin yeni bir dünya… Mobil dünyada bunu keşfetmek mümkün. Araba yarışı, sürüşü, robot, zombi klanları severler için kaçınılmayacak oyun. Günahlar Şehri’nde eğlencenin tehlikeli olduğu dozda, karşı konulması pek de mümkün olmayan zenginliğin tadına varmak için bu yolculuk hayranları tarafından çok sevilecek. Büyük dövüşlerin şampiyonluğunu hayal ederek karma dövüş sanatı (MMA) uzmanı dövüş yıldızı olarak oynamanın hazzı.

Vegas Gangstar Oyunun hikayesine baktığımızda mafyanın elinde olan dövüş etkinliğinde yenilmen gereken yerde rakip tarafın senden önce kendini yerde bulmasıyla ünlü mafya babası olan Franck Veliano’ nun tüm planları yerle bir olmasına sebep olursun. Bu olayın ardından şehirde en çok aranan adam haline gelirsin. Dört tarafı suçla sarılı olan alanda hayatta kalmak için tabancana iyi bir şekilde hakim olman gerekiyor. İşte tek bir zarla karşına iki yol çıkıyor. Ya yaşamını yitireceksin ya da servet sahibi olacaksın.

Vegas Gangstar Havada, karada, suda sokak arabası ile yapılan yarışlar, hesaplaşmalar, MMA dövüşleri ve birçok meydan okumanın üstesinden gelerek isminin lider panosunda yükselişini izleyerek tadını çıkar. Unutma para kazanmanın tek yolu hırsızlık değil, bağımlılık oluşturan oyunda parayı bulabilirsin. Katliam ve soygunlarda kan dökerek Vegas’ ın en başarılı keskin nişancısı olarak kendini ispatlayabilirsin. Her tehlikeye karşı zekan ile hangi silah aracını kullanacağını doğru seç ve oyunun tadını çıkar.

Vegas Gangsteri’de Neler Yapabilirsin?

  • Vegas Gangsteri’de 80 görevde aksiyon dolu kavgadan kavgaya koşabilirsin.

  • Vegas Gangsteri’de Becerilerini ve aklını kullanarak karşına çıkan tüm olaylarla savaşabilirsin.

  • Vegas Gangsteri’de Suçlulardan oluşan klanlar kurarak istediğin düşmana saldırı düzenleyebilirsin.

  • Vegas Gangsteri’de Hem başarı anında hem de bocaladığın anda eğlenebileceğin akrobasi hareketleri yapabilirsin.

  • Vegas Gangsteri’de Yüksek performanslı arabalar, savaş jetleri, canavar kamyonetler, ve tanklar gibi araçlar kullanarak eğlenceyi arttırabilirsin.

  • Vegas Gangsteri’de İstediğin her görünüme bürünme özelliği ile malzemeleri kişiselleştirebilirsin.

  • Vegas Gangsteri’de Mekanlardan geçerken robotlarla boks yapmayı deneyebilir, zombileri öldürebilirsin. Bu yönü ile bakıldığında pek çok farklı alternatif seni bekliyor.

İlginizi çekebilir...