SİYAH İNCİ STAR TV DE BAŞLADI

Yeni Dizi İle Star TV de Yeni Bir Heyecan Başladı

Siyah inci Star TV Her Perşembe saat 20.00 ekranlarında yayınlanan siyah inci, dram türündeki dizilere en iyi örneklerden biri olarak görülüyor. Başrollerinde Hande Erçel, Tolga Sayışman diğer rollerde ise Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve Berk Hakman paylaşıyor. Gold yapım tarafından yapılan filmin senaryosunu Yekte Torun yazmış. Yönetmen koltuğunda ise Erol Özlevi oturuyor. Aşk, kıskançlık, macera dolu dizide duygusal sahneler diziye dramatik bir görüntü veriyor. Birbirine zıt karakterleri mükemmel bir analizle izleyiciye sunarken tüm övgüleri almayı hak ediyor.

Siyah inci Star TV Birbirlerinden asla ayrılmayacaklarını ve evlenerek mutlu olacaklarını hayal eden iki gencin yaşadıklarını dram dolu hayatı anlatan dizide Kenan Dürüst, çalışkan, gözü kara ve mert bir delikanlıdır. Sevdikleri için hiç düşünmeden ölüme bile gidecek kadar yüreklidir. Yaşamında en sevdiği kişi olan en büyük aşkı ile evlenip yuva kurmak isterken hayatı tepetaklak olur. Kenan için tek bir yol vardır ‘’İntikam’’

Kenan’ın sevgilisi ve evlenmek için hayaller kurduğu kız Hazal ise fedakar, dürüst, mütevazi, güçlü bir karakterdir. Yıllarca bu güzel ege kasabasında sevdiği ile evlenecekleri günün hayal ile yaşamıştır. Tam hayallerine kavuşacağı sırada hayatı alt üst olur yapması gereken sevdiği için fedakârlık yapmaktır. Onun için cehennem ateşinde yanmaya bile razıdır. Bilmediği ise kazanan hep aşk olacaktır.

Siyah inci Star TV Hazan’ a tutku dolu bir aşkla, saplantılı ve hastalıklı bir tutkuyla bağlanan Vural, bencil, çok gaddar ve güçlü, zeki biridir. Hazal için yaptıklarını her zaman doğru şeyler olarak görür. Ne pahasına olursa olsun hazan için her şeyi yapmalıdır. Vural hastalıklı tutkusu yüzünden istediği aşka hiçbir zaman kavuşamayacaktır. Kötülükler eninde sonunda doğruluğa yenilecek ve kazanan hep aşk olacaktır.

   Mükemmel kurgusu ve işlenişi ile her hafta izleyicileri merakta bırakan dizi,usta oyuncuların performansıyla her geçen gün Türk dizileri arasında hak ettiği yere yükselmeye devam ediyor. Star TV ekranlarında 18 Ocak 2018 günü 16. Bölümü yayınlanan dizinin müdavimleri izleyici oranlarının yüksekliği ile sevilen diziye oldukça yüksek bir kredi açmış gibi görünüyor. Eğer hala iyi bir dizi keşfine imza atamadıysanız diziyi denemenizde fayda olacak.

İlginizi çekebilir...