YENİ GELİN SHOW TV

Yeni Gelin Show TV’ye Heyecan Katıyor

Yeni Gelin Show TV ekranlarında yayınlanan ilk bölümünden itibaren, gerek konusu , gerekse karakterleri ile beğeni toplayan komedi-macera tarzı dizi kahkaha tufanı estiriyor. Aşk yeniden dizisi ile adını duyuran Ersoy Güler senarist ve yönetmenliğini üstlenmiş. Süreç film ’in yapımcı olarak bulunduğu dizide sevilen oyuncular yer alıyor.

Oyuncu Kadrosu

  • Jessica May Drociunas

  • Tolga Mendi

  • Mustafa Avkıran

  • Dağhan Külegeç

  • Sema Keçik

  • Lale Başar

  • Renan Bilek

  • Burçin bildik

  • Zeynep Kankonde

Yeni Gelin Show TV Muhteşem bir aile komedisi olan dizide, faklı kültürlerde yetişmesine rağmen aralarındaki aşk sebebi ile bunu önemsemeyen iki gencin sıra dışı komik hayatını anlatıyor. Bozok Aşireti’nin modern ağası Hazar ve yarı İspanyol yarı Türk olan dünya güzeli Bella’nın, evlendikten sonraki komik halleri ve samimi aşkları konu ediliyor. Eğitimli bir aile ortamında yetiştirilen Bella, çok iyi kalpli ve sevecen bir kızdır. Sakar bir yapısı olmasına rağmen hayata hep olumlu yönden bakar.Aşkının peşinden Çukurova’ya gelen Bella kuyusunu kazmaya çalışanlara bile hoşgörülü yaklaşacak kadar iyi kalpli bir genç kızdır.

Yeni Gelin Show TV Bozok aşiretinin prensi Hazar ise yiğit mert bir Anadolu çocuğudur. Ailesi ile aşkının arasında kalmasına rağmen, aşkın gücünün her şeyi yeneceğine inanıyor. Diğer bir aşiret prensi olan Kaan Bozok aşiretine ait olan şirketlerle ilgilenen içten içe Hazar’ı kıskanan biridir. Aşiret reisi Kalender Bozok ise büyük bir aşirete söz geçirmesine rağmen evdeki 3 kadınla baş edemeyen ve komik hallere düşen ve çaresiz halleri izleyiciyi güldüren bir aşiret reisidir.

Yeni Gelin Show TV Bella’nın bir an önce konaktan gitmesi için her şeyi yapan Möhteber Hanım Kalender beyin ilk karısıdır. Bozok aşiretine düşman olan Duran aşireti ile evlilik yapmış olsalar da, ev içinde Kalender ile bitmek bilmeyen bir savaş sürdürmektedir. Müthiş bir komedi tufanına sahne olan olayların yaşandığı dizinin son bölümü 20 Ocak 2018 Cumartesi günü yayınlandı. Tüm bölümleri izleyiciden tam not alan yeni gelin dizisi elde ettiği rating değerleri ile hiçte küçümsenemeyecek bir başarı kazanmış görünüyor. Bakalım yeni bölümlerde kahkaha tufanı artarak devam edecek mi?

 

İlginizi çekebilir...