WORLD OF WARSHİPS BLİTZ İLE OYUNDA YENİ BOYUT

World Of Warships Blitz Wargaming aracılığıyla kullanıcıya takdim edilen World Of Warships Blitz ücretsiz olarak kullanılan dört tarafı aksiyon ile kaplı bir MMO oyunudur. Uygulama World Of Warships’ in Ödüllü PC versiyonuna dayanmaktadır. Komutaya geçerek dünya deniz savaşlarında tarih içinde yüzebilirsiniz.  200’ ün üzerinde gemisi bulunmaktadır. Hangi savaş gemisinin sana uygun olduğunu düşünüyorsan şapkanı tak ve kendi filonu oluşturmak üzere harekete geç.

İşte Kendini Göstermek İçin Fırsat

World Of Warships Blitz ile farklı taktikler uygulayarak kendini göstermek isteyenler için işte fırsat. Savunmada ya da saldırı anında yerleri doldurulamayacak noktaları unutma. Nihai düellocu, muhrip batırıcı ve düşman uçaklarına karşı kalkan olmazsa olmazın. Cesur sortileri, kurnaz pusulalar, ve zırhlıları avlayan uzmanlar hızlarına ve yeteneklerine inanırlar. Bir ekibe katılabilir ya da arkadaşlarınızı davet ederek bir ekip oluşturabilirsiniz. Tüm oyun içi özelliklerinden faydalanıp,  kullanarak zaferinize yaklaşmak mümkün.

World Of Warships Blitz filonun temel ateş gücü en zorlu zırhlara, güçlü silahlara, yüksek miktarlı hasarlara dayanma gücü yüksektir ve rakiplerini birkaç hamle ile bitirerek zaferin tadını çıkarırlar. Uygulama özel bir oyun şekline ve stratejik işleve hakimdir. Kendi taktiğinizi belirlerken doğru bir seçim yapmalısınız. Unutmayın bu seçim sizi zafere de götürebilir, mağlubiyete de. Savaşta hava şartlarını değiştirme özelliğini kullanabilirsiniz. Savaşta başarıyı elde ettiğiniz takdirde fırsatları yakalamak mümkün. Madalyalar, oyun içi kullanılabilecek ürünler ve daha birçok avantaj sizi bekliyor. Denizcilik hayatına başlamak bir tık ötenizde.

World Of Warships Blitz ‘ e Yeni Gelen Özellikler

  • Görev ödüllerinde kariyer görevleri için gümüş ödüllerin sayısı arttırıldı.
  • Gemi dengelemede birçok gemi modelinde değişiklikler yapıldı.

Bu uygulama ile Rusya, ABD, Britanya ve Japonya’ dan çeşitli zırhlılar, muhripler, kruvazörler ve hatta uçak gemilerinin ustası olarak her nerede olursanız olun hızlı ve bir o kadar aksiyon dolu savaş gemisi muharebelerine katılabilirsiniz. Birçok uygulamadan ayrılan yönü ile zamanlayıcı olmadan, enerji çubuğu dikkatinizi dağıtmadan, yakıt sorunu olmadan istediğiniz her an oynayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir...