NOTE AİLESİNİN YENİ ÜYESİ SAMSUNG GALAXY NOTE 8

Note 8 Bakış Açınızı Değiştirecek

Kendinizi en iyi şekilde ifade etmenizde fark yaratmanın yolu Galaxy Note 8’ den geçmektedir. Fotoğraf üzerine hislerinizi, fikirlerinizi ve notlarınızı el yazısı ile yazmanın keyfi ile emojilerinizi üretebilir ve mesajlarınızı sizi hatırlatacak şekilde oluşturabilirsiniz. Şimdiye kadar Note ailesinin 6.3 inç ekranı ile en büyük ekranına sahip olan Galaxy Note 8’ i elinizde rahatça tutabileceğiniz şekilde herhangi bir sorun oluşturmayacak durumda üretilmiştir.

Fotoğraf Çekiminde Farklı Boyut

Birçoğumuz anılarımızı kalıcılaştırırken bulanık ve titrek fotoğraflara maruz kalabiliyoruz. İşte tam da bu durumda sorunumuza Samsung Galaxy Note 8 çözümüyle geliyor. Artık karanlık alanlarda dahi parlak ve  net fotoğraflar çekmek mümkün. Geniş açılı kamera özelliği ile düşük ışığa sahip mekanlarda bile beklentinin üzerine çıkarak telefoto kamerasıyla en uzak ve en yakın mesafedeki görüntüleri çekmek için 2x optik zoom sağlamaktadır.

Samsung Galaxy Note 8’ de ön ve arka kamera olmak üzere her iki kamerada da yer alan görüntü sabitleyici özelliğiyle zoom yapıldığı anda dahi çekilen görüntü kalitesinden ödün vermeksizin net çıkmaktadır. Birçok kameradan farklı bir şikayetimiz ise görüntüyü yaklaştırdıkça görüntü kalitesi düşerek fotoğrafın bulanıklaşması. Galaxy Note 8 ile net ve sabit çekimler oluşturarak bu sorun da artık mazide kalmaya başlamaktadır.

Yüksek Performansıyla Büyülemeye Devam Ediyor  

Samsung Galaxy Note 8 10nm mobil işlemcisi ve aynı zamanda 6GB RAM’ ı ile ister oyun indirirken ister farklı alanlarda işlemlerinizi gerçekleştirdiğinizde herhangi bir aksama oluşturmadan sorunsuzca işlem yapmanızı sağlar. Kablosuz şarj cihazınızı edindiğiniz sürece güç daima sizinle. Galaxy Note 8 ile farklı cihazlara bağlanarak farklı dünyalar arasında gezintiye çıkabilir, gördüklerinizi rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Smart Switch ile bir önceki kullandığınız cihazınızdaki rehberinizi, mesajlarınızı, ayarlarınızı ve fotoğraflarınızı rahatlıkla yeni cihazınıza aktarmanız oldukça kolaydır. 256GB’ ye kadar arttırılabilir hafızaya sahiptir. 162.5 mm boyunda, 74.8 mm genişliğinde, 8.6 mm kalınlığında ve 195 gr ağırlığındadır. İşletim sistemi android 7.1.1 (Naugat)’ tır. İşletim hızı Exynos 8895 işlemci, 25GHz, 1.7GHz çekirdektir. Ekran çözünürlüğü 2960×140 Piksel’ dir.

İlginizi çekebilir...