Yeni Gelin Yeni Yıla Hızlı Başladı

. Yeni Gelin Büyük Beğeni Topluyor

Show TV’nin sevilen dizinin başrollerini Jessica May ile Tolga Mendi’ nin paylaştığı Dağhan Külegeç, Mustafa Avkıran, Yonca Şahinbaş, Sema Keçik, Renan Bilek, Zeynep Kankonde ve Lale Başar gibi birçok ünlü oyuncunun yer alıyor. Yönetmenliğini Ersoy Güler ile Tülay Kocatürk’ ün paylaştığı dizi 27.01.2018 tarihinde yayınlanan 34. bölümü ile izleyiciye keyifli dakikalar yaşatarak zirveye çıkmayı başardı. Totel’ de 7.50, 16.02 izlenme payıyla birinciliği yakaladı. Günlerce merakla yayınlanmasını bekleyen izleyiciler Twitter’ da bölümün etiketi olan hayallerim etiketiyle buluştu.

Diziden 1. Yıl Şampiyonluğu

1 yıldır Show TV kanalının cumartesi gününün eğlenceli, kahkaha dolu bölümü ile izleyiciyle buluşan Yeni Gelin 1. yılını cumartesi akşamı yayınlanan bölümü birlikte kutladı. Başarılarıyla hislerini izleyiciye aktaran ekip, kutlamalarına pasta keserek devam etti. Dizinin başrol oyuncularında olan Jessica May gün geçtikçe ailemiz büyüyor dedi. Bizimle birlikte sevinip, bizimle birlikte üzülen, bizimle heyecanlanan herkese teşekkür ederek duygularından bahsetti. Tolga Mendi ise “İlk başrolünü Adana’ da yani kendi memleketimde almış olmam benim için ayrı gurur ve mutluluk” diyerek devam etti.

Başarılı Dizi de Kalender Ağa ismiyle yer alan Mustafa Avkıran ise “Adanalıyık Allah’ın adamıyık sözünün aslında ne demek olduğunu anladıklarını söyledi. Ardından Yaşar Kemal’ in ve Orhan Kemal’ in yazarak bitiremediği, bitmemesini umut ettikleri bereketli topraklarını. Şuan Adanalıyık diyemem ama ekmeğini yiyerek suyunu içerek şimdilik Adanalıyık” diye ekledi.

 Çabuk Geçen 1 Yıl

Sema Keçik’ ten gelen anlam dolu hisler ise “Başka bir şehirde bir yılın bu kadar çabuk geçmiş olması; setin ve işin çok keyifli, Adana’nın yaşam ritminin huzurlu ve rahat olmasına bağlı diye düşünüyorum.” şeklindeydi. Bir diğer oyuncu olan Yonca Şahinbaş ise sözlerinde Dizinin Adana’da çekilmesinden çok mutlu olduğunu belirtti. Oyuncu alışık bir yer olduğundan bahsederek izleyicilere teşekkür etti. Zeynep Kankonde hayatındaki en kıymetli deneyim olduğunu anlatarak devam etti. Son olarak Dağhan Külegeç Adana’da yaşayıp çalıştığından mutlu olduğunu ifade etti. Dizimizi seyreden ve destekleyen herkese teşekkür ederim diyerek son verdi. Dizi yeni yayın döneminde de zirve için yarışmaya devam ediyor.

İlginizi çekebilir...