Growtopia Android ve İOS Versiyonu Hazır

Android Growtopia 90’lı Yıllara Döneceksiniz

Growtopia Android, iOS, Windows ve Mac OsX gibi birçok platformda kullandığımız Growtopia grafikleri bizlere 90’lı yılları hatırlattığı için tercih edilen oyunlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bu oyun ile dünyanın her yerinden oyuncularla birlikte bir arada görevleri alarak tamamlıyorsunuz. Sanki Mario oynuyormuş gibi karşınıza çıkan engelleri yenerek ulaşmak istediğiniz yere varıyorsunuz. The Sims gibi kendi özel dünyanı oluşturabilirsin fakat uygulama bir çeşit MMO olduğundan her hareketin ve yapın diğer oyuncular ile birlikte etkileşim içerisinde gerçekleşiyor.

2 boyutlu oyun olan Growtopia sanıldığı gibi hayatta kalma mücadelesi verilen bir uygulama değildir. Growtopia ölmek gibi bir durum söz konusu değildir. Oyundaki World’ünüzü korumak amacıyla kilitleri kullanmanız gerekmektedir. Bu kilitler; küçük kilit, büyük kilit, kocaman kilit, dünya kilidi, elmas kilit, yakut kilit, robotik kilit ve zümrüt kilit olmak üzere 8 çeşidi vardır.

Kilitlerdeki Önemli Noktalar

Growtopia   Küçük kilit dünyanın 200/1, Büyük kilit 200/10, Kocaman kilit 8/1’ini kaplar. Dünya kilidini kullanırsanız dünyanın tamamının kontrolü sizin elinizde olur. Bu da sizin güvende olduğunuzu gösterir. Elmas kilidi dünyanın tamamını kapsamakla birlikte değeri daha yüksektir. Yakut kilit oyunda nadir olduğundan çok değerlidir. Dünyanın her alanını kaplar ve pembe renktedir. Robotik kilidin fiyatı sürekli değiştiği için alıcısı ve satıcısı daha düşüktür. Zümrüt kilit oyunda çok fazla satılan ama maliyeti de bir o kadar yüksek olan bir kilittir. Görünümü de zümrüt rengidir. Pahalı olan kilitlerin ne işe yaradığına baktığımızda ise ticarette önemli bir yeri olduğunu görmekteyiz. Oyun mobil işletim sistemleri için oldukça başarılı bir yapım. Mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

Yaratıcı Sanal Platform da MMO

  • Evler, zindan bulmaca ve resim gibi tahmin edebileceğiniz her şeyi inşa edin.
  • Diğer oyuncular ile işbirliği içerisinde olun.
  • Yenilikçi kilit sistemini kullanarak öğelerinizi koruyun.
  • Oluşturulan dünyaları keşfedin.
  • Sohbet ve mesajlaşma sistemi ile oyuncularla iletişim halinde olun.
  • Optimize edilmiş grafikleri inceleyin.
  • Orijinal kayıtları Cory Mollenhour’ den dinleyin.
  • Mücevherlerinizi mutlaka alın.
  • İngilizce klavyesine geçmek isterseniz eğer ENG tuşuna dokunarak kolaylıkla geçebilirsiniz.

 

 

İlginizi çekebilir...