Xıaomi Fark Yaratacak

XIAOMI’ DEN GELEN CİHAZ

Çinli üretici olan Xiaomi tarafından geliştirilmiştir. Teknik özellikleri ve tasarımıyla hedef kitlesinde önemli bir alana sahiptir. Diğer cihazlara göre estetik görünümü, uzun süreli kullanılabilecek pil ömrü, kusursuz kamera özellikleri ve arttırılmış belleğiyle teknoloji meraklıları için kaçınılmayacak fırsat haline gelmiştir. Xiaomi Mi 6 128 GB güçlü işlemcisiyle, konforuyla, 4,5 GB desteği ve dinamik iletişimi ile kullanıcının beklentisini karşılamaktadır.

Tasarımı ile kullanıcıları kendine odaklayan cihaz stil sahibi bir şıklık oluştururken kavisli metal çerçevesi ile birlikte sağlamlık ve dayanıklılık konusunda da ön plana çıkmaktadır. Kişisel bilgilerinizin korunmasında güvenli bir zemin hazırlamanın yanında parmak izi okuyucu özelliğiyle menü ve uygulama geçişlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Xiaomi Mi 6 128 GB 7,5 mm kalınlığı ve 168 gram ağırlığında olduğundan rahat ve konforlu kullanımın keyfini çıkarmak parmaklarınızın arasında.

  Özellikleri

  • 5, 15 inç ekran boyutuna sahiptir.
  • 1080×1920 piksel çözünürlü, 428 PPI piksel yoğunluğuyla derin ve çarpıcı görüntüler oluşturmaktadır.
  • 16 milyon renk sayısı ile daha canlı ve zengin renkler oluşturmaktadır.
  • Android 7.1.1 Naugat işletim sistemine sahiptir.
  • 8 çekirdek, 2.45 GHz hıza ve 1,9 GHz hızda yardımcı işleme sahiptir.
  • Adreno 540 grafik işlemci özelliğiyle üç boyutlu görsellerde kusursuz netlik kazanmaktadır.
  • 6 GB RAM kapasitesi mevcuttur.

Xiaomi Mi 6 128 GB dahili hafızası, dosya, veri, video, fotoğraf gibi uygulamalar için alan sunumunda maksimum boyuttadır. Uzun pil ömrü, 3350 mAh batarya kapasitesi ile birlikte gün içerisinde işlerinizi kesintisiz yapmanızı sağlamaktadır. Şarj sürenizi minimuma indirerek zamandan tasarruf etmektedir.

Garanti Durumu

Cihazın 2 yıl garanti süreli ithalatçı garanti kapsamındadır. Bu 2 yıl süresince cihazda oluşan sorunlar için size teslim edilen garanti belgenizde yer alan bilgileri inceleyerek teknik servisten ücretsiz yararlanmak mümkün fakat 2 yılın sonunda oluşan sorunlar için marka ile ilgili yetkinliği olan tüm teknik servislerinde soruna göre değişkenlik göstererek ücretli bir şekilde yararlanmaya devam etmek de mümkündür. İthalatçı firma garantili cihazlarda aksesuarlar yurt dışı uyumludur.

 

İlginizi çekebilir...