İphone Güncelleme Atağı Yapıyor

İphone Güncellemeleri Hızlandı

Yapılan açıklamalara göre son günlerde iPhone telefonlarda yaşanan tüm yavaşlama sorunlarına karşı yeni güncellemelerin yapıldığı açıklandı. Yapılan güncelleme sayesinde artık e-mobil  telefonlarda yavaşlama sorunun olmayacağı belirtildi. 19 Eylül’de kullanıcıların beğenisine sunulan ve yeni işletim sistemi olan iOS 11 iPhone piyasaya sunulmuştu. Fakat bu işletim sistemiyle beraber telefonlarda sıkıntıların oluştuğu ve bu sıkıntıların giderilmesi için güncellemeler gidildiği açıklandı. iOS 11.3 güncellemesi yaparak kullanıcılarının hizmetine sunan Apple, yaşanan yavaşlama sorunlarına karşı bu güncellemeye gittiğini açıkladı.

Bunun sonucunda Wİ-Fİ sorunlarının geliştirilen iOS 11.3 beta 2 ile giderileceği ve kullanıcıların bu şikayetten kurtulacağının haberi verildi. Son dönemlerde yapılan güncellemeler sayesinde dev şirketler arasında yer alan Apple, kullanıcılarına sorunsuz bir hizmet sunmayı amaçlıyor. Y  aşanan yavaşlama sorunlarına karşı da yeni güncelleme yaptığını açıkladı. Ayrıca güncellenen iOS 11.2 beta 2 uygulaması sayesinde kullanıcılara performans yönetimi, pil sağlığı gibi özellikleri devre dışı bırakma hizmetinin sunulduğu açıklandı. Bu sayede kullanıcılarının artık yavaşlama sorunu olmadan telefonlarını kullanabilecekleri açıklandı.

iPhone’da Güncellemeler Ardı Ardına Geliyor

Kullanıcılarına daha hızlı hizmet sunmak istediğini açıklayan Apple, bu sefer de yavaşlama ve donma sorunlarına karşı yepyeni güncellemesiyle kullanıcılarının karşısına çıktığını açıkladı. Gelen bilgilere göre, son günlerde yaşanan ve milyonlarca kişiye sunulan iOS 11 uygulamasında sürekli şikayetlerin geldiği açıklandı. Bu şikayetler arasında telefonda yavaşlama özelliği en çok dikkati çekmektedir.

Yavaşlama sorunun ortadan kaldırmak için iOS 11.3 beta 2 uygulamasını geliştirdiğini ve bu güncelleme sayesinde şikayetlerin azalacağını bildiren Apple, teknoloji noktasında yeniliklere devam edeceğini açıkladı. Özellikle hesap makinesinde Wİ-Fİ gibi sorunlarda yaşanan hataların düzeltildiği belirtildi. Ayrıca pil tüketimi konusunun önüne geçilerek de daha uzun ömürlü pil için güncellemelerin yapıldığı açıklandı.

 

 

İlginizi çekebilir...